Going. | Pierwszy Domowy Salon Ambientu - Online

Pierwszy Domowy Salon Ambientu

20:00 | Niedziela, 5 kwietnia 2020

Online

Koncert

Free

Free

Teraz, gdy nie możemy spotkać się z Wami na regularnych Salonach w całej Polsce, wychodzimy sytuacji naprzeciw i przedstawiamy PIERWSZY DOMOWY SALON AMBIENTU. Jedyny taki salon, gdzie nie obowiązuje limit miejsc, bowiem uczestnicy wygodnie rozłożą się na dywanach i poduszkach w swoich domach, przy akompaniamencie muzyki ambientalnej i innej znanej z SA. Ta zostanie wyselekcjonowana przez pomysłodawcę cyklu, Dtekka.
https://soundcloud.com/dtekk

Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od dekady. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w wielu miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.

Partnerem wydarzenia jest Agnella
Zadanie dofinansowano ze środków z budżetu Miasta Białegostoku
Współorganizatorem Up To Date Festival jest Województwo Podlaskie
Sponsorem Up To Date Festival jest Łomża Jasne Pełne
Partnerem sceny Beats. na Up To Date Festival jest Burn Energy Drink

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej